Chcesz dowiedzieć się, jak poprawić swoją dykcję?

Kurs jest przystępny, interesujący i rzetelny.
Stworzony dla Ciebie.

Zamknięta plafroma edukacyjna

Dostęp do kursu na 180 dni!

Szkolenie online

Ponad 100 materiałów video

Czego możesz się spodziewać?

Kurs powstał jako efekt moich lektorskich dociekań.  Jeśli czytasz to z własnej woli, oznacza to, że jesteś w niewielkiej grupie osób, zainteresowanych pracą głosem. Nie ważne jest to, skąd pochodzisz, ważnie, że chcesz zadbać o głos i dykcję.
Zależało mi żeby przedstawione treści były przystępne, interesujące i rzetelne. Wszystkie ćwiczenia, które znajdziesz w kursie, przerabiałem tysiące razy. Wiem, że to działa, bo na samym początku mojej kariery, miałem bardzo dużo problemów z mówieniem. Teraz to już przeszłość.

Opisałem wszystko co wiem o pracy głosem, doświadczenia początkującego lektora oraz triki podpatrzone u starych wyjadaczy.

Poznaj program ⤵️

ALE TO NIE WSZYSTKO ...

Dodatkowo otrzymasz dostęp do plakatów ćwiczeniowych o wartości 999 zł brutto

Opinie o szkoleniu

Sylwester

Marta

Mariusz

Tak wygląda przykładowa lekcja:

Tak wygląda przykładowy trening:

Na który pakiet się decydujesz?

120 materiałów Video

WARTOŚĆ 2999 zł

cena BLACK WEEK 749 zł 

Dostępna możliwość zakupu na RATY PAYU

Dostęp na 180 dni do zamkniętej platformy szkoleniowej

150 materiałów Video

WARTOŚĆ 4999 zł

cena BLACK WEEK 1249 zł 

Dostępna możliwość zakupu na RATY PAYU

Dostęp na 180 dni do zamkniętej platformy szkoleniowej

120 LEKCJI VIDEO

WARTOŚĆ 2999 zł

+ plakaty o wartości 999 zł

Wartość zestawu 3998 zł 

cena BLACK WEEK 749 zł 

Dostępna możliwość zakupu na RATY PAYU

Dostęp na 180 dni do zamkniętej platformy szkoleniowej

150 LEKCJI VIDEO

WARTOŚĆ 4999 zł

+ plakaty o wartości 999 zł

Wartość zestawu 5998 zł

cena BLACK WEEK 1249 zł 

Dostępna możliwość zakupu na RATY PAYU

Dostęp na 180 dni do zamkniętej platformy szkoleniowej

Koniec Black Week za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poznajmy się

Nazywam się Łukasz „Knopek” Konopka i jestem lektorem. Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskałem dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę. Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięczam internetowemu radiu Polska Live, gdzie prowadziłem swoją audycję o kulturze hip-hopowej. Swoje umiejętności rozwijałem także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor. Obecnie szlifuję swój warsztat pracując z takimi stacjami, jak Eska Rock i Eurosport. Staram się poszerzać umiejętności i pracować na wielu polach pracy głosem. Dlatego też biorę udział w wielu produkcjach filmowych, a także reklamach. Praca głosem nie ogranicza się do nagrań w studiu radiowym albo czytaniu filmów. Moja profesja obejmuje także występy publiczne i prowadzenie wydarzeń. Od 2007 roku zajmuję się tańcem, a udział w zawodach, ciągła obecność na scenie i bycie w centrum uwagi, nauczyły mnie pewności siebie. Ta umiejętność świetnie sprawdza się podczas prowadzonych wydarzeń i występów publicznych.

Poznajmy się

Nazywam się Łukasz „Knopek” Konopka i jestem lektorem.

Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskałem dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę.

Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięczam internetowemu radiu Polska Live, gdzie prowadziłem swoją audycję o kulturze hip-hopowej. Swoje umiejętności rozwijałem także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor.

Obecnie szlifuję swój warsztat pracując z takimi stacjami, jak Eska Rock i Eurosport. Staram się poszerzać umiejętności i pracować na wielu polach pracy głosem. Dlatego też biorę udział w wielu produkcjach filmowych, a także reklamach.

Praca głosem nie ogranicza się do nagrań w studiu radiowym albo czytaniu filmów. Moja profesja obejmuje także występy publiczne i prowadzenie wydarzeń. Od 2007 roku zajmuję się tańcem, a udział w zawodach, ciągła obecność na scenie i bycie w centrum uwagi, nauczyły mnie pewności siebie. Ta umiejętność świetnie sprawdza się podczas prowadzonych wydarzeń i występów publicznych.