Pierwszy w Polsce kurs lektorski online.

Kurs Knopka Pełną Gębą

Cały kurs to esencja mojej kilkuletniej drogi, jaką przeszedłem, aby teraz cieszyć się wolnością finansową w zawodzie lektora. Odniosłem sukces i sięgnąłem po swoje. W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie „Jak zostałeś lektorem i jak wypracowałeś taką dykcję?” stworzyłem szkolenie online, które składa się z praktyki, teorii i co najważniejsze ćwiczeń.

 

 

 

 

Poznaj szczegóły kursu

Teraz możesz poznać skuteczną drogę do zarabiania głosem.

Pierwsza w Polsce, platforma e-learning stworzona przez zawodowego lektora.

01. Wstęp do teorii

05. Rozgrzewka

09. Trening Ą, OM i Ł

13. Cennik lektorski

02. Teoria

06. Trening postawy i słuchu

10. Trening spółgłosek

14. Reklama i film w domu

03. Akcent w j. polskim

07. Trening przepony

11. Trening Liczebników

15. Językowa mantra Knopka

04. Wstęp do praktyki

08. Trening samogłosek

12. Łamańce językowe

16. Trening reklam oraz teksty

Zaufali mi:

Na który pakiet się zdecydujesz?

Professional

2999,00 PLN

Dostęp na 365 dni

VIP

4999,00 PLN

Dostęp na 365 dni

Poznaj Mnie

Nazywam się Łukasz „Knopek” Konopka i jestem lektorem.

Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskałem dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę.

Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięczam internetowemu radiu Polska Live, gdzie prowadziłem swoją audycję o kulturze hip-hopowej. Swoje umiejętności rozwijałem także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor.

Obecnie szlifuję swój warsztat pracując z takimi stacjami, jak Eska Rock i Eurosport. Staram się poszerzać umiejętności i pracować na wielu polach pracy głosem. Dlatego też biorę udział w wielu produkcjach filmowych, a także reklamach.

Praca głosem nie ogranicza się do nagrań w studiu radiowym albo czytaniu filmów. Moja profesja obejmuje także występy publiczne i prowadzenie wydarzeń. Od 2007 roku zajmuję się tańcem, a udział w zawodach, ciągła obecność na scenie i bycie w centrum uwagi, nauczyły mnie pewności siebie. Ta umiejętność świetnie sprawdza się podczas prowadzonych wydarzeń i występów publicznych.

knopekpelnageba.pl
Regulamin Polityka Prywatności