Potęga ciała i głosu – warsztaty stacjonarne

Opanuj tajniki emisji głosu i zapanuj nad stresem w pracy poprzez świadomy ruch ciała.

Poznaj szczegóły oferty

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla osób które chcą zadbać o swobodne wydobycie dźwięku z ciała i skuteczną komunikacje

przedsiębiorcy

sprzedawcy

nauczyciele

mówcy

lektorzy

aktorzy

podcasterzy

Na czym polega szkolenie?

Podczas warsztatów będziemy skupiać się nad rozwinięciem świadomości wzajemnego wpływu ruchu ciała i głosu

Uczestnicy poznają szereg ćwiczeń dykcyjnych i ruchowych, które ułatwią swobodne zachowanie i mowę podczas np. wystąpień publicznych czy w pracy generalnie.

Przy pomocy elementów metodologii Rudolfa Labana uczestnicy rozwiną umiejętność naturalnego modulowania głosu pod bajki, reklamy czy audiobooki.

Zajęcia prowadzone są przez duet specjalistów w dziedzinie ruchu ciała i głosu:

Aga Konopka

Reżyserka ruchu, choreografka i tancerka reprezentowana przez agencję Move-Picture. Absolwentka bytomskiego Wydziału Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Aga przeprowadza aktorów przez proces ucieleśniania postaci w filmach, tworzy ruch sceniczny w spektaklach teatralnych, wspólnie z wokalistami buduje ich indywidualny, ruchowy język sceniczny, wspiera modeli w kreowaniu ruchu na planach zdjęciowych i w filmach modowych oraz tworzy choreografie na koncerty, do teledysków i reklam.

Aga Konopka

Łukasz Knopek Konopka

Zawodowy lektor. Swobodę i możliwość pracy głosem na różnych polach, uzyskał dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę.

Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięcza radiu Polska Live, gdzie prowadził swoją audycję o kulturze Hip-Hopowej. Swoje umiejętności rozwijał także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor.

Od 2013 jest głosem Eski Rock, a od 2017 głosem Eurosportu. Można go także usłyszeć na takich platformach i stacjach jak: Netflix, Discovery Channel, National Geographic, Disney, Fox, HBO, Amazon Prime, Polsat, Fokus Tv oraz wiele innych. Od 2022 roku został wybrany do nagrania komunikatów przystanków autobusowych dla Gminy Grodzisk Mazowiecki i okolic. Ponadto użycza głosu w programie Ninja Warrior Polska emitowanym na Polsacie.

Oferta szkolenia

Potęga ciała i głosu
- warsztaty stacjonarne

1 249

  • Kiedy: 5.08.2023, godzina 11:00 – 17:00
  • Czas trwania warsztatów: 5 godzin + godzinna przerwa
  • Miejsce: Twarda 42, Warszawa
  • Liczba osób na warsztatach: maksymalnie 16

W trakcie warsztatów przewidujemy przerwę na odpoczynek, posiłek (we własnym zakresie).

*Istnieje możliwość zakupu na raty przez PayU.

Lokalizacje

Gdzie będziemy trenować?

Twarda 42, Warszawa – Wejście na sale przez białe drzwi na rogu budynku. Drzwi znajdują się po prawej stronie wejścia do restauracji BIN BIN

Gdzie można zjeść w przerwie?

BIN BIN - Asian Fusion Restaurant

Raya Halal Restaurant